حقیقاتا درمان پوست صورت توسط درماپن یکی از کم دردترین فرآیندهای درمانی می باشد که قابل تحمل بوده و بدون بیهوشی صورت می پذیرد . قبل از آنکه فرآیند درمان آغاز شود معمولا از یک کرم خاص به نام Emla استفاده می گردد که بی حسی موضعی می باشد البته استفاده از این کرم تنها با تجویز پزشک امکان پذیر است . درمان توسط درماپن به همان میزان لایه برداری های شیمیایی و لیزر درمانی می تواند موثر باشد .

مزایای کلیدی استفاده از درماپن 

همواره واژه ی درد یک بار منفی روانی به وجود می آورد حال اگر این درد در درمان بخشی از بدن باشد استرس را چند برابر می کند . یکی از مهمترین مزایای استفاده از درماپن احساس درد بسیار کم آن می باشد که حتی می توان آن را توسط کرم های بی حس کننده به کل از بین برد .

خود فرآیند درمانی بسیار لذت بخش می باشد . دستگاه درماپن و عملکرد آن می تواند ساعات درمان پوست شما را به ساعات لذت بخشی تبدیل کند . به خاطر کوچک بودن دستگاه طبیعتا برای درمان مناطق کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و اثر پذیری بالایی نسبت به درمان مناطق وسیع تر خواهد داشت .

حتما بخوانید :   تفاوت درماپن و میکرونیدلینگ

استفاده از دستگاهی به نام MTS که زیر شاخه ی درماپن بوده و به صورت غلطکی روی پوست تاثیر می گذارد برای رسیدن به همان نتایج درماپن ولی با درد کمتر بهترین گزینه می باشد . برخی از نواحی حساس صورت مانند کنار لب ها و چشم ها و حتی بینی که جز مناطق به مراتب آسیب پذیرتر می باشد نیز می توان از درماپن استفاده نمود .

این دستگاه به گونه ای ساخته شده است که تمام نیازهای پوستی شما در ناحیه صورت را پاسخ گو باشد . امروزه روش درمانی درماپن با پایین بودن میزان هزینه , طراحی کاربر پسند آن , سیستم یک پارچه و امکانات فنی اضافه به یکی از مطمئن ترین روش ها برای تحریک پوست تبدیل شده و روند تولید الاستر و کلوژن را تا حد زیادی بالا برده است و در نتیجه شما پوستی شاداب و سرزنده خواهید داشت . روش استفاده از دستگاه های درماپن امروزه مورد تایید بسیاری از متخصصین بوده و آنها در کلینیک های خود نیز از این دستگاه ها استفاده می نمایند .

حتما بخوانید :   ورزش و پیشگیری و درمان آکنه پوست

حتما بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =