تاثیر مستقیم میکرونیدلینگ بر پوست

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مردمان قاره آسیا بیشتر از هر قاره ی دیگری جوش می زنند . جوش هایی که عمدتا سرسیاه بوده و لکه های مختلفی که به علت اثر بیشتر نور خورشید در منطقه آسیا روی پوستان آنها مشاهده می شود . میکرونیدلینگ در این بخش می تواند بسیار مفید باشد .

تاثیر مستقیم میکرونیدلینگ بر پوست مردم آسیا 

سرما و زمستان های سخت و تابستان های گرم و طاقت فرسا باعث به وجود آمدن پوستی خشک و حساس در بین مردم قاره ی ما شده است . به همین دلیل است که در بسیاری از کشورها از جمله ایران بسیاری از مردم که قشر بیشتر آنها را زنان تشکیل می دهند به دنبال روشی برای چرب نگه داشتن پوست خود می باشند .

در یک تحقیقی که در بین 36 کشور آسیایی صورت گرفته است زنان بین 18 الی 40 ساله داوطلب استفاده از میکرونیدلینگ شده اند . آنها در یک دوره که یک ماه به طول انجامید متوجه شدند که حدود 75 درصد از جوش ها و زخم هایشان برطرف شد .

حتما بخوانید :   بررسی تفاوت روش میکرودرم با میکرونیدلینگ

در عکس هایی که از قبل و بعد از دوره از آنها گرفته شد به وضوح می توان تاثیر میکرونیدلینگ را مشاهده کرد . در این آزمایش بار دیگر بی خطر بودن عملیات سوزن زنی اثبات شده و نتایج قابل مشاهده است . البته سفت شدن پوست و یا قرمزی در همان ساعات اولیه یک امر طبیعی بوده و بعد از گذشت مدت خاص از بین می رود .

از آنجا که در غذاهای آسیایی فلفل و ادویه جات مختلف به وفور یافت می شود قرمزی و آلرژی مختلف در پوست و بدن چیزی رایج است . استرس نیز یکی از نکات است که می تواند پوست انسان را با مشکل روبه رو کند . صورت های تیره رنگ و خسته در کشور آسیا به خاطر آب و هوای نسبتا آلوده نیز مشاهده می شود و یک چیز رایج است .

با تمام این تفاصیل می توان نتیجه گرفت که میکرونیدلینگ نقش بسیار مهمی در جوانی و شادابی پوست تمام افراد از جمله مردم منطقه آسیا خواهد داشت . ارزان بودن روش سوزن زنی باعث شده بسیاری از متخصصین با این فرآیند موافق بوده و آن را به عنوان یکی از سریع ترین و در عین حال موثرترین روش ها برای درمان پوست به بیماران معرفی کنند . میکرونیدلینگ روی تمام پوست ها فارق از منطقه مورد زندگی آنها از جمله همین کشور ایران تاثیر دارد و هیچ گونه عارضه ای برای پوست به وجود نخواهد آورد .

حتما بخوانید :   نباید های روش میکرونیدلینگ

حتما بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =