دستگاه فیس براش

آنچه در مورد دستگاه فیس براش باید بدانید

پاکسازی صورت بعنوان حساس ترین ارگان بدن که در معرض انواع آلودگی ها و آب و هوا قرار می گیرد یک ضرورت است که همواره باید مورد توجه افراد در سنین مختلف قرار گیرد. پاکسازی پوست با استفاده از ابزار مختلفی از جمله فیس براش و براش های پاکسازی مینگتون انجام می شود که همه آن ها یک هدف را دنبال می کنند.

پوست صورت بانوان بسیار حساس و نازکتر از آقایان است. بانوان به دلیل استفاده مداوم از انواع کرم ها، لایه بردار ها، لوازم آرایشی و بهداشتی مختلف نیازمند مراقبت بیشتری از پوست صورت خود هستند. پس از استفاده از لوازم آرایشی و کرم های مختلف پس از مدتی بایستی از روی پوست پاک شوند تا منافذ پوست قدرت تنفس پیدا کنند. براش شستشو صورت بعنوان ابزاری محبوب در میان خانم ها در سنین مختلف برای پاکسازی پوست استفاده می شود.

 اینستاگرام فیس براش مگنیتون

 تلگرام فیس براش مگنیتون

 

برای ثبت سفارش کلیک کنید   لینک خرید دستگاه فیس براش مگنیتون از طریق پست

کاربرد فیس براش چیست؟

باقی ماندن مواد آرایشی و کرم ها بر پوست صورت در دراز مدت با بسته شدن منافذ پوست موجب افتادگی، ایجاد جوش، آکنه و چین و چروک و پیری زودرس می شود. اما کاربرد فیس براش در این موارد خلاصه نمی شود. پاکسازی و شستشوی پوست، مراقبت و زدودن هر نوع آلودگی از پوست، جداسازی سلول های مرده، پاکسازی عمیق برای از بین بردن انواع روغن و چربی های باقی مانده قدیمی و جدید از پیشانی، گونه ها و چانه شستشوی زیر چشم و پلک توسط فیس براش انجام می شود.

با انجام حرکات دورانی موجب افزایش خونرسانی به بافت ها و سلول های پوست صورت شده و موجب شادابی و جوان سازی پوست می شود. این وسیله ضد آب و قابل شستشو را می توان در حمام نیز استفاده کرد.

مراقبت های هنگام استفاده از فیس براش

از جمله مراقبت های هنگام استفاده از فیس براش نباید با فشار بیشتر از فیس براش استفاده کرد تا نتیجه بهتری گرفت. چراکه اینکار موجب تحریک بافت پوست شده و باعث نازک شدن آن و ایجاد حساسیت می شود. پاکسازی با استفاده از برس های ینگتون با ایجاد طراوت و تازگی پوست دارای سری های متنوع قابل تعویض برای انواع پوست های مختلف است.

چرا از فیس براش استفاده کنیم؟

پاکسازی پوست بصورت دستی بطور کامل و عمیق انجام نمی شود و فرآیند چروک و پیری پوست افزایش می یابد. از آن گذشته یک کار خسته کننده و وقت گیر است که در دراز مدت به فراموشی سپرده می شود. استفاده از دستگاه فیس براش با ایجاد تنوع و تازگی شما را از حالت یکنواختی و عدم گرفتن نتیجه در پاکسازی های دستی خارج می کند. همچنین با داشتن برس های مختلف که هر کدام برای پوست های مختلف مناسب است، امکان استفاده بیش از یک نفر ازین دستگاه وجود دارد.

چرا استفاده از فیس براش مگنیتون پیشنهاد می شود؟

دستگاه فیس براش مگنیتون با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی شستشو صورت که به صورت ویبراسونیک یعنی قابلیت ویبراتوری و نوسانی باهم،که برخلاف مدل های قدیمی چرخشی که باعث آسیب به پوست می شدند، باعث افزایش گردش خون در پوست و تقویت عضلات پوست می‌شود،همچنین ماهیت ویبراتوری دستگاه موجب افزایش عمق نفوذ در منافذ پوست و پاکسازی هرچه بیشتر پوست شما میگردد

  1. شفافیت و پاکسازی عمقی
  2. افزایش خون رسانی و تقویت پوست
  3. جذب بهتر کرم ها و محصولات مراقبت پوستی
  4. جلوگیری از باز شدن منافذ پوست
  5. رفع جوش های سر سیاه

??مگنیتون لندن??

همه ما براي سالم بودن اشتياق فراوان داريم،و هيچ كدام نميتوانيم حس علاقه به جواني و شادابي را انكار كنيم، همه شايسته زيبايي هستيم و اين را ميدانيم اما چگونه؟؟؟؟؟؟
با پاكسازي پوست به وسيله فيس براش مگنيتون

✅ مگنیتون برنده جایزه تولید- محصول
تائید شده توسط موسسه Good Housekeeping به عنوان دستگاه پاک کننده برتر و برند بهترین محصول جدید برقی در Pure Beauty Awards

✅ تکنولوژی ویبره-سونیک

ترکیبی از نوسانات صوتی + ارتعاشات پالسی برای تمیز کردن عمیق، ماساژ دادن پوست شما بصورت همزمان درست مانند یک تمرین برای تقویت پوست شما.

✅داستان مگنیتون

در سال 2013 مگنیتون در لندن به دنیا آمد.به عنوان دو اصل در زیبای، ما می خواستیم یک نام تجاری ایجاد کنیم که تکنولوژی زیبایی و سلامتی را هماهنگ سازیم. محصولات روزمره ای که شما نیاز به مدرک مهندسی یا یک دانشمند برای سنجش نتایج نداشته باشید و این دقیقا همان چیزی است که ما انجام دادیم. ما در ایتدا این محصول فوق العاده را در فروشگاه های خودمان عرضه کردیم و سپس آن ها را در فروشگاه های بزرگ، اسپاهای مستقل، سالن های زیبایی و خرده فروشان اینترنتی در سراسر انگلستان موجود کردیم و با استقبال بی نظیری مواجه شدیم این مانند یک سفر بود و ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که توانستیم به سرعت نظر کاربران را در سراسر دنیا جذب کنیم و به برند برتر فیس براش در اروپا تبدیل شویم.