نحوه عمل فیس براش ویبراتوری مگنیتون

حتما شما یکی از افرادی هستید که به مسئله سلامت پوست به ویژه صورت اهمیت زیادی می دهید و به دنبال این هستید که همیسه پوستی تمیز و شاداب داشته باشید. این مسئله کاملا طبیعی است که در طول روز، پوست صورت ما به دلیل استفاده از مواد آرایشی _ بهداشتی و یا به دلیل قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم خورشید و آلاینده های هوا، کم کم طراوت خود را از دست بدهد. زیرا در چنین شرایطی، منافذ پوستی بسته شده و امکان تنفس برای پوست وجود نخواهد داشت. خفگی پوست مساوی است با پژمرده شدن آن که به مرور زمان تغییرات آن دیده می شود. در اینجاست که پاکسازی پوست اهمیت زیادی پیدا می کند.

امروزه یکی از بهترین روش هایی که در میان مردم محبوبیت زیادی را به دست آورده است، استفاده از دستگاه های فیس براش است. این دستگاه ها دارای یک برس نرم هستند که با حرکت بر روی پوست، مواد موجود در منافذ پوستی را تخلیه کرده و منجر به باز شدن روزنه ها می گردند. برندهای مختلفی در ساخت این دستگاه فعالیت دارند و همگی آن ها در پی این هستند که تولیدات خود را متناسب با پیشرفت تکنولوژی پیش ببرند تا مشتری، شاهد بهترین عملکرد از دستگاه باشد.

حتما بخوانید :   چگونه از دست جوش های سر سیاه راحت شویم

معرفی فیس براش ویبراتوری مگنیتون

مگنیتون، یکی از برندهای بسیار معتبر در زمینه طراحی و ساخت انواع فیس براش های مورد استفاده در پاکسازی پوست است که از فناوری های مختلف در ساخت این دستگاه استفاده می کند و همین امر سبب شده است که نه تنها کارایی دستگاه در پاکسازی پوست چندین برابر شد بلکه امکان چند کاره بودن دستگاه نیز فراهم شود. برای مثال یکی از انواع دستگاه های فیس براش مگنیتون، فیس براش ویبراتوری است که تحت عنوان فیس براش ویبراسونیک مگنیتون به بازار عرضه می گردد.

نحوه عملکرد فیس براش ویبراسونیک مگنیتون

همان گونه که گفته شد، فیس براش ویبراتوری به صورت عمقی تر پوست را لایه برداری می کند. این نوع فیس براش، سه عمل را برای پاکسازی پوست را انجام می دهد:

1-   مهمترین و اولین عمل آن، از بین بردن سلول های مرده پوست است که به صورت لایه ای روی پوست تجمع کرده اند.

2-   منافذ پوستی در اثر ورود مواد آرایشی و یا الودگی های محیطی، بسته شده اند که در فیس براش ویبراسونیک مگنیتون به خوبی این منافذ را با حذف مواد اضافی، باز می کند.

حتما بخوانید :   درباره میکرونیدلینگ چه می دانید

3-   زمانی که ارتعاشات دستگاه به پوست برخورد می کند، منجر به تحریک پوست و افزایش گردش خون در آن ناحیه می شود در نتیجه شادابی و سرزنده شدن صورت را به دنبال خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهارده =