چند نکته در مورد دستگاه های رفع موهای زائد خانگی

امروزه با پیشرفت علم و دستگاه های جدیدی که وارد بازار شده است، وجود موهای زائد در بدن، دیگر یک معضل به نظر نمی رسد بلکه افراد به راحتی می توانند اقدام به رفع این موهای زائد نمایند. به خصوص این که در سال های اخیر، دستگاه رفع موهای زائد خانگی نیز ساخته شده اند و این یک راه حل عای و بسیار ساده برای افراد است زیرا هر کس هر زمان که بخواهد می تواند از این دستگاه با کمترین هزینه در منزل خود استفاده کند و نیازی به مراجعه به کلینیک وجود ندارد. اما در استفاده از این دستگاه های خانگی به چند نکته باید توجه داشت:
1- هر یک از دستگاه های رفع موی زائد خانگی، دارای یک دفترچه راهنما و اکثرا یه ویدیوی آموزشی برای یادگیری نحوه صحیح استفاده از ان ها می باشند. توصیه می کنیم قبل از استفاده آن را با دقت مطالعه نمایید تا طرز صحیح استفاده را فراگیرید زیرا دیده شده که افراد بدون اطلاع از عملکرد دستگاه، اقدام به رفع موهای زائد نموده اند و دچار عارضه سوختگی پوست شده اند.
2- برخی از این دستگاه های لیزر خانگی بسته به نوع خود، با یک عینک همراه هستند که در این صورت در زمان استفاده حتما از آن ها استفاده شود.
3- در زمانی که قصد لیزر نمودن بدن را دارید، پوست منطقه ای از بدن که مد نظر است باید تمیز، بدون مواد آرایشی و حتی کرم باشد و پس از شستن، پوست را خشک نموده و سپس دستگاه لیزر را استفاده نمایید.
4- دستگاه های رفع موهای زائد خانگی، دارای قدرت کمتری نسبت به انواع کلینیکی دارند لذا به مدت طولانی تری باید استفاده شوند به همین دلیل توصیه می شود افرادی که پوست تیره یا قرمز رنگ دارند از این دستگاه ها استفاده نکنند زیرا در اثر استفاده طولانی مدت، پوست آن ها دچار سوختگی خفیف می شود. به طور کلی این دستگاه ها مناسب افرادی است که پوست روشن دارند و موهای زائد بدنشان تیره رنگ است.
5- در استفاده از دستگاه لیزر خانگی، محدودیت بین خانم ها و آقایان وجود ندارد.
6- بهتر است از دستگاهی استفاده کنید که قابلیت تنظیمات بیشتری دارد در این صورت متناسب با ناحیه ای از بدن که قصد حذف موهای زائد آن را دارید، می توانید دستگاه را تنظیم نموده و در این صورت دچار درد در بدن یا سوختگی نخواهید شد.
7- دستگاه رفع موهای زائد خانگی، دارای سری های مخصوصی است که قابلیت متفاواتی در پوشش سطوح مختلف بدن را دارند برخی سطح کمتر و برخی سطح بیشتری را پوشش می دهند لذا در زمان خرید به این نکته توجه کنید.

حتما بخوانید :   تاثیر استفاده از لیزر موهای زائد بر روی باروری

حتما بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =