استفاده از ماسک اسپرولینا پس از میکرودرم

زمانی که شما صورت خود را میکرودرم می کنید، لایه رویی پوست برداشته می شود و سلول های زنده شروع به تولید کلاژن می کنند تا پوست ترمیم شود بنابراین پوست شما در این زمان بسیار مستعد است و قدرت جذب بالایی دارد زیرا گردش خون در پوست در این لحظه بالا است. در این زمان بهترین شرایط فراهم است که شما از ماسک هایی استفاده کنید که حاوی مواد مغذی زیادی هستند و از این طریق سریعا جذب صورتتان می شود و بهترین ماسک در این مورد، ماسک اسپرولینا است.

اسپرولینا چیست

اسپرولینا یک جلبک سبز است که به معدن طلایی مواد غذایی نیز معروف است. دلیل این نامگذاری، به دلیل خواص بیشماری این جلبک سبز آبی است:

1-    بیش از 60 درصد این جلبک، از پروتئین تشکیل شده است که این پروتئین ها به بیشترین مقدار، قابل جذب هستند به همین دلیل، جلبک اسپرولینا به قابل جذب ترین پروتئین گیاهی شناخته شده است.

2-    میزان ویتامین های C و E و B و A در این جلبک بسیار بالا است.

حتما بخوانید :   توصیه های ضروری قبل و بعد از انجام میکرودرم

3-    در این جلبک سبز آبی، میزان رنگدانه بتاکاروتن و کارتنوئید زیاد است که این رنگدانه ها برای بهبود رنگ پوست بسیار مناسب است.

4-    این جلبک کربوهیدرات و چربی کمی دارد و در نتیجه از این نظر فرد استفاده کننده از این نظر مطمئن است که چربی پوست افزایش نمی یابد و همچنین کلسترول در این گیاه وجود ندارد.

لذا با توجه به خواص نام برده برای این جلبک، این ماسک بهترین گزینه برای افرادی است که میکرودرم انجام داده اند.

استفاده از ماسک اسپرولینا پس از میکرودرم

همان گونه که گفتیم، پس از میکرودرم، پوست صورت شما آمادگی بالایی برای جذب مواد مغذی دارد به همین دلیل استفاده از این ماسک، یکی از بهترین اعمالی است که هر فرد بیمار می تواند انجام دهد. البته باید توجه داشت که هر عملی که قرار است پس از میکرودرم انجام دهید باید تحت نظر پزشک معالج صورت گیرد. حتی استفاده از همین ماسک، ممکن است متناسب با عارضه پوستی شما سازش نداشته باشد. به طور کلی اثرات این ماسک بر صورت شما شامل موارد زیر است:

حتما بخوانید :   درباره میکرودرم خانگی بیشتر بدانید

1-    میزان آبرسانی در پوست شما را زیاد می کند در نتیجه پوست شما را با طراوت می کند.

2-    مانع از بروز آکنه و جوش در پوست می شود.

3-    از برو لک و چروک در روی پوست جلوگیری می کند.

4-    باعث می شود که چربی اضافی پوست رفع شود و در نتیجه چربی پوست کنترل شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دو =