سیلک پرو بهترین لیزر خانگی

سیلک پرو بهترین لیزر خانگی

 

تفاوت تریا با سیلک پرو

با توجه به استقبال روز افزون از دستگاه های لیزرخانگی رفع موهای زائد درسال های اخیر، برآن شدیم به منظور راهنمایی شما عزیزان درانتخاب دستگاه خانگی مناسب،مطالبی را در قالب فاکتورهای مهم در انتخاب لیزر خانگی و برتری های دستگاه سیلک پرو در هر بخش بیان کنیم،امید است این متن برای دوستان مفید واقع شود.

 اینستاگرام لیزر خانگی سیلک پرو

 تلگرام لیزر خانگی سیلک پرو

فاکتور های مهم در انتخاب لیزر خانگی

1-قدرت دستگاه:

یکی از اصلی ترین فاکتور ها در انتخاب لیزر خانگی قدرت یا توان دستگاه است که با افزایش قدرت ، اثربخشی دستگاه بهبود می یابد و بر حسب ژول بر سانتیمتر مربع بیان می شود، در حال حاضر دستگاه سیلک پرو به تایید سازمان غذا و دارو امریکا با سطح انرژی 25 ژول بر سانتیمتر مربع قدرتمندترین و اثربخش ترین لیزر دایود خانگی رفع موهای زائد محسوب می شود.

2-منبع تغذیه:

با توجه به اینکه دستگاه های لیزر توان زیادی برای استفاده مداوم نیاز دارند بنابر این استفاده از دستگاه های شارژی(دارای باطری) به علت اتمام سریع شارژ در حین درمان،خراب شدن باطری وهمچنین صرف وقت زیاد و عدم یکنواختی درمان (به علت کاهش قدرت باطری درحین درمان ، قدرت لیزر کاهش میابد) توصیه نمیشود.دستگاه لیزر خانگی سیلک پرو بر خلاف دستگاه های قدیمی موجود با برق مستقیم کار می کند و این امکان را برای شما فراهم می نماید که برای چندین ساعت به طور مداوم (بدون کاهش قدرت لیزر) از دستگاه استفاده کنید و از درمان بی نظیر خود لذت ببرید.

3-طراحی و وزن دستگاه:

با توجه به اینکه دستگاه های لیزر باید زمان زیادی در دست کاربران باشند وزن و طراحی دستگاه فاکتور مهمی در انتخاب می باشد،لیزر دایود سیلک پرو با توجه به تکنولوژی جدید و طراحی بروز دارای ساختار ارگونومیک و وزنی سبک تر (به علت عدم استفاده از باطری) نسبت به دستگاه های قدیمی موجود در بازار می باشد.

 

4-اسپات شات (پنجره درمان):

داشتن اسپات شات مربعی مشخصه دیگر دستگاه لیزر دایود خانگی سیلک پرو است که باعث برتری این دستگاه نسبت به دستگاه های لیزر دایود قدیمی موجود می شود چرا که اسپات شات مربعی نسبت به اسپات شات دایره ای موجب همپوشانی بهتر در طول درمان گشته و در نتیجه سرعت و دقت درمان را افزایش می دهد، همچنین لیزر سیلک پرو بزرگ ترین سطح مقطع اسپات شات را در بین تمامی لیزر های دایود خانگی دارا می باشد.

5-درد دستگاه:

سیلک پرو با بهره جستن از بهترین و جدید ترین تکنولوژی لیزر دایود (مولتی سینگل امیتر) مدعی حداقل درد ممکن در بین تمامی لیزر های دایود خانگی می باشد.

6-تاییدیه های دستگاه (ایمنی و ا ثر بخشی):

داشتن تاییدیه های معتبر اصلی ترین فاکتور در انتخاب لیزر خانگی مناسب می باشد چرا که وجود این تاییدیه ها اثر بخشی و ایمن بودن دستگاه را تایید می کند. دستگاه سیلک پرو دارای تمامی تاییدیه های معتبر جهانی از جمله تاییدیه اف دی ای امریکا و سی ای اورپا و هم چنین تنها لیزر دایود خانگی دارای ایزو کنترل کیفیت دستگاه های پزشکی می باشد که اثر بخشی، ایمنی و کیفیت دستگاه سیلک پرو را تضمین می کند.

همچنین با استناد به تاییدیه سازمان غذا و دارو امریکا اف دی ای دستگاه سیلک پرو در حال حاضر تنها لیزر دایود خانگی است که نیازی به سنسور تشخیص رنگ نداشته چرا که طبق تاییدیه های کسب شده توسط این دستگاه احتمال سوختگی برای دستگاه سیلک پرو وجود ندارد و برای تمامی انواع پوست قابل استفاده و ایمن می باشد که از این لحاظ دستگاه سیلک پرو از دستگاه های قدیمی موجود متمایز می گردد. (دستگاه های قدیمی لیزر خانگی برای همه ی طیف های رنگ پوست مناسب نبوده و احتمال سوختگی برای بعضی از پوستها وجود دارد در نتیجه دستگاه های قدیمی نیاز به سنسور تشخیص رنگ دارند که برای برخی از پوست ها دستگاه غیر قابل استفاده می گردد.)

امید بر آن است توانسته باشیم با ارائه مطالب مفید و کاربردی شما عزیزان را در انتخاب، قدرتمندترین و بهترین لیزر دایود خانگی مساعدت نماییم.

برای ثبت سفارش کلیک کنید

کلمات کلیدی :

بهترین لیزر خانگی,دستگاه رفع موهای زائد خانگی,دایود یا آی پی ال,معتبرترین برند لیزر خانگی,قدرتمندترین لیزر خانگی,قوی ترین لیز خانگی, دستگاه لیزر خانگی بدن, خرید اینترنتی دستگاه لیزر خانگی, فروش دستگاه لیزر خانگی

تریا یا سیلک پرو,تفاوت تریا 4X با سیلک پرو