میکرونیدلینگ خانگی تیک توک چیست؟

میکرونیدلینگ خانگی تیک توک چیست؟

تیک توک یک دستگاه مراقبت از پوست خانگی خودکار می باشد که سه عملکرد میکرونیدلینگ، استمپ نیدلینگ و مزورولر ها را بطور همزمان فراهم می سازد. دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک برای بهبود پوست و از بین بردن چین و چروک های سطحی، بهبود منافذ باز، درمان رنگدانه های پوست و سفیدگنندگی پوست بسیار اثربخش و مفید می باشد.

تست کلینیکی توسط دانشگاه یونسی

براساس تحقیقات انجام گرفته ایجاد سوراخ های کوچک به طریق میکرونیدلینگ موجب افزایش کلاژن سازی و در نتیجه موجب افزایش بافت همبند پوست می گردد.
در این پژوهش چگالی پوست توسط یک روش تصویر برداری به نام ماسون-تری کروماسون به منظور مشخص کردن اثر القای کلاژن در روش میکرونیدلینگ توسط دستگاه تیک توک tick tok اندازه گیری شده است،، با مقایسه تراکم پوست در نقاطی که از دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک استفاده شده با سایر نقاط مشخص شد که چگالی پوست داخلی (تراکم بافت همبند) به شیوه آماری معناداری افزایش یافتهه است و این موجب قوام پوست گردیده است.
1 – اثر بی نظیر در بهبود پوست:
تیک توک یک دستگاه میکرونیدلینگ خانگی است که با استفاده از روشی علمی و رادیکال بوسیله ایجاد سوراخ های بسیار ریز بر روی سطح پوست باعث افزایش تولید کلاژن می شود(که مکانیسم درمانن طبیعی پوست برای این نقاط محسوب می شود). دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک موجب افزایش جذب کرم ها ی تقویتی و مواد مغذی آرایشی می گردد. در مقایسه با سیار روش های میکرونیدلینگ دستگاه تیک توک یک دستگاه اتوماتیک با سرعت نفوذ 4700 بار بر دقیقه می باشد که برای تسهیل اثربخشی از 20 سوزن استفاده می کند (بدون ایجاد خراش های مرسوم روش غلتکی درمارولر )
2 – بدون ایجاد آلرژی – بدون ایجاد هرگونه عارضه و مشکل
بر خلاف سایر دستگاه های میکرونیدلینگ در دستگاه تیک توک از سوزن های پلاستیکی استریل شده با قطر 0.25 میلی متر که برای بدن انسان هیچگونه ضرر ندارد، استفاده شده است. کاربران می توانند باا اثری مشابه کلینیک های پوست به راحتی در منزل و با خیالی آسوده از نگرانی های مربوط به آلرژی فلز و عمق سوزن از دستگاه استفاده نمایند. یکی از بزرگترین مزایای دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک داشتن اثری مشابه با درد کمتر نسبت به دستگاه های کلینیکی به دلیل داشتن سوزن های پلاستیکی است.
3 – سری های مختلف
دستگاه خانگی تیک توک دارای دو نوع سری مختلف برای جذب مواد آرایشی و زیرسازی پوست می باشد. استفاده از پاف سیلیکون برای جذب بهتر کوکتل های مغذی پوستی(روشن سازی، جوانسازی و …) و استفاده از پاف لاتکس برای زیرسازی پوست و کرم های BB، بدین تریب می توانید مدیریت بهتر و موثر تری در کاربرد های مختلف از دستگاه تیک توک داشته باشید. استفاده از سر مخصوص ژله ای تاثیر به سزایی در جذب مواد مغذی پس استفاده از ماسک های مخصوص پوست دارد.

4 – طراحی ارگونومیک دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک
دستگاه طراحی ارگونومیک و با ثباتی دارد و کاربران به راحتی بر اساس یک روش ساده می توانند سوزن ها و راهنما دستگاه را تعویض نمایند، همه اعضای خانواده می توانند با سوزن های مختلف از این محصول استفاده نمایند. باتری دستگاه می تواند بیش از 6 ماه استفاده شود که خیلی مقرون به صرفه است.

برای ثبت سفارش کلیک کنید

 

میکرونیدلینگ خانگی تیک توک

میکرونیدلینگ خانگی تیک توک

طرز استفاده میکرونیدلینگ خانگی تیک توک

پاکسازی–> پس از شستشو، پوست خود را با شیر پاک کن تمیز کنید–> بکار بردن محلول داروی ( سفید کننده، جوانسازی، لیفتینگ ….) –>نیدلینگ–> پک ماسک زیبایی–> پوست خود رو با پاف ژلاتینی ماساژ دهید.
استفاده برای زیر سازی آرایش
پاکسازی–> پایه آرایش–> استفاده از کرم BB–> ماساژ صورت با سری پاف لاتکسی
چهار مرحله استفاده
1- استفاده از محلول داروی
2- استفاده از نیدلینگ تیک توک
3- استفاده از پک ماسک زیبایی
4- پوست خود رو با سر مخصوص لاتکس به طور یکنواخت و یکسان ماساژ دهید

توصیه شده برای:
چین چروک های سطحی، منافذ باز پوست، درمان رنگدانه های پوست، بازسازی پوست و اثر سفیدکنندگی

میکرونیدلینگ خانگی

میکرونیدلینگ خانگی

مشخصات میکرونیدلینگ خانگی تیک توک

سایز محصول: هندپیس : طول*عرض*ارتفاع (45.3*43.0*47.0) میلی متر
پاف:ارتفاع*قطر (33*27)میلی متر
سوزن:ارتفاع*قطر(25.8*6.68)میلی متر
وزن محصول: هندپیس(باتری)=38 گرم
پاف: 6.8 گرم
سوزن: 2 گرم
دور بر دقیقه: 4700 دور بر دقیقه
محدودیت استفاده: استفاده مداوم تا چهار ساعت
باتری: 1.5 ولت *2
تعداد پین های سوزن: 20 پین