باید ها و نباید های درماپن

درماپن جدیدترین تکنولوژی در زمینه میکرونیدلینگ می باشد که به خاطر کوچک بودن و قابل حمل بودن آن در بسیاری از جاها از جمله داخل منزل می توان از آن استفاده نمود . کار با درماپن بسیار آسان بوده و هیچ آسیبی جدی به صورت شما وارد نمی شود . این فرآیند درمانی برای متقاضیان آن بهتر می باشد زیرا طول درمان کوتاه تر و هزینه های آن مقرون به صرفه می باشد .

باید ها و نباید ها در طول دوران درمان و بعد از آن توسط درماپن

به طور معمول پوست در دقیقه 60 بار توسط ماده ای به نام Emlacrème آغشته می شود در ابتدا شما حتی حس کمی نیز در رابطه با درمان درماپن نخواهید داشت . زمانی که یک سطح کوچک توسط این ماده پوشانده می شود و یا درمان در سطح تخصصی صورت پذیرد تاثیر این ماده را در پوست خود حس خواهید کرد که شما را یک گام به پوستی سالم و شاداب نزدیک خواهد کرد .

در طول درمان درماپن به آرامی بر روی پوست تکان می خورد در همان زمان قلم سوزن به آرامی داخل پوست فرو می رود بسته به نوع فعالیتی که در پوست در حال انجام می باشد ممکن است در برخی مناطق خونریزی مشاهده شود . پس از درمان توسط درماپن نیز پوست ممکن است قرمز و حساس شده و در برخی مناطق با تورم همراه باشد .

حتما بخوانید :   درمان بیماری پوستی صدف با لیزر درمانی

حتی ممکن است این اتفاق تا 2 روز پس از درمان نیز قابل مشاهده باشد . از طرفی احتمال اینکه پوست شما به صورت پوسته پوسته شود نیز زیاد است . تا دو هفته پس از درمان توسط درماپن مواظب تابش مستقیم نور خورشید بر روی پوست خود باشید .

در این میان شما باید همواره پوست خود را با استفاده از کرم های ضد آفتاب مرطوب نگه دارید و در دماهای بیش از 30 درجه سانتی گراد در صورت امکان زیر نور خورشید قرار نگیرید . بدون شک رعایت موارد ذکر شده می تواند در انتها نتیجه 100 درصد مطلوبی برای شما داشته باشد . مشخصا هر روش درمانی دارای عوارض خاص خود می باشد تا نتیجه دلخواه شما را به همراه داشته باشد . اگر تمام نکات گفته شده در مورد درمان درماپن را انجام دهید اعجاز جوانی را در پوست خود مشاهده خواهید کرد و باید با تمام جوش ها , لکه ها , چین و چروک ها و خطوط ریز صورت خود خداحافظی کنید .

حتما بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =