حذف خط اخم میان دو ابرو با لیزر درمانی

هر انسانی با افزایش سن، به مرور زمان در چهره خود، چین و چروک هایی را مشاهده می کند که دو دلیل عمده برای این مشکلات پوستی وجود دارد:
1- در طول زندگی، هر فردی شادی و غم دارد و تمام احساسات خود را با حالات چهره خود نشان می دهد. همین حالات، چروک هایی را در صورت ایجاد می کند که به ویژه گریه کردن چروک های پیشانی و خندیدن، خط لبخند کنار گونه ها را بیشتر تشدید می کنند.
2- نور خورشید مهمترین عامل در ایجاد مشکلات پوستی است به همین دلیل توصیه می شود که حتما در هنگام خروج از منزل، کرم ضد آفتاب استفاده شود. نور خورشید، کلاژن پوست که سبب شادابی و طراوت پوست می شود را تخریب می کند در نتیجه پوست شادابی و قوام خود را از دست می دهد و یکی از عارضه هایی که ایجاد می شود، چروک در چهره است.
در میان تمام چین و چروک هایی که در چهره انسان وجود دارد، خط اخم، یکی از چروک هایی است که در فاصله بین دو ابرو دیده می شود و با گذشت زمان، این خط عمیق تر می شود.

حتما بخوانید :   روش لیزر موهای زائد چگونه می باشد؟

درمان خط اخم با لیزر درمانی

داشتن پوستی شادابی و صاف، ایده آل هر فردی است و به همین منظر در ابتدا سعی می کند که از خراب شدن و پژمرده شدن پوست خود جلوگیری کند و این عمل را با رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن انجام می دهد ولی به هرحال، افزایش سن و شرایط محیطی همانند نور آفتاب، تاثیرات خود را خواهند گذاشت و در نیتجه فرد به دنبال روش هایی برای بازگشت مجدد شادابی به پوست می رود.

برای مثال برای حذف خط اخم در چهره هم روش های مختلفی وجود دارد ولی بهترین روش، لیزر درمانی است. قبل از اقدام برای لیزر درمانی، باید به پزشک متخصص مراجعه شود تا با معاینه شما، صلاحیته شما برای لیزر را تایید کند. پس از آن با تجویزات پزشک، لیزر درمانی شورع می شود.

زمانی که لیزر به خط اخم تابیده می شود، لایه بیرونی پوست تخریب شده و کلاژن مجددا شروع به ساخت می کند در این زمان در قسمت خط اخم پوست شروع به ترمیم می نماید و در نتیجه با گذشت زمان و دوره درمانی، خط اخم پر می شود. لازم است بدانید که شدت تابش لیزر بستگی به عمق خط اخم دارد. هر چه عمیق تر باشد باید شدت تابش لیزر را بالا برد تا به عمق پوست آسیب دیده برسد.

حتما بخوانید :   کاربردهای درماپن در زیباسازی پوست

حتما بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =