در مورد فیس براش پوست و صورت چه می دانید

پوست انسان، خارجی ترین لایه بدن اوست که در نتیجه مهمترین عامل زیبایی هر فرد نیز به حساب می آید. که این مسئله در مورد پوست صورت اهمیت بیشتری دارد. همه ما تمایل داریم که پوستی زیبا، سلامت و روشن داشته باشیم و این کار نیاز به مراقبت دارد. در مورد درخشندگی و روشنی پوست، دو حالت وجود دارد:

1-   ممکن است که پوست شما به صورت زنتیکی تیره باشد لذا این حالت، عارضه پوستی به حساب نمی آید و بخشی از مرفولوژی بدن شماست.

2-   اما ممکن است که شما از جمله افرادی باشید که پوست روشنی داشته است ولی متاسفانه مشاهده می کند که پوست او به مرور زمان در حال تیره شدن است. در این حالت، شما می توانید به سراغ روش هایی برای روشن شدن مجدد پوست بروید.

دلایل تیره شدن پوست

قبل از این که به سراغ درمان بروید، باید علت تیره شدن پوست را بدانید تا بتوانید بهترین روش را برای ان انتخاب کنید. دلایل مختلفی برای این عارضه وجود دارد:

حتما بخوانید :   درمان سیاهی دور چشم با لیزر

1-   شرایط آب و هوایی نامناسب و قرار گرفتن پوست بدون محافظت در برابر این شرایط

2-   تغذیه نامناسب

3-   استفاده بیش از حد از مواد آرایشی به ویژه مواد آرایشی نامرغوب

4-   عدم اهمیت به نظافت پوست و صورت

پاکسازی صورت با فیس براش صورت

زمانی که متوجه دلیل بروز تیرگی در پوست شدید، حال باید بهترین روش درمانی را برای این منظور انتخاب کنید. بهترین روش، لایه برداری و پاکسازی صورت است. این عمل به دو صورت انجام می گیرد:

1-   لایه برداری دستی

در این روش شما با استفاده از محلول ها، لایه بردارهای دستی و… می توانید پوست خود را پاکسازی کنید که این عمل دو عیب دارد؛ نه تنها به صورت عمقی پوست را تمیز نمی کند بلکه موجب آسیب به پوست و افزایش چین و چروک صورت هم می شود.

2-   استفاده از فیس براش

بهترین راه حل برای پاکسازی یکنواخت پوست، با ایجاد شادابی در پوست و بدون ایجاد عارضه، استفاده از دستگاه های فیس براش است. با استفاده از دستگاه های فیس براش که برندهای مختلفی از آن در بازار وجود دارد، شما می توانید لایه ای از سلول های مرده و مواد اضافی پوست را به صورت عمقی بردارید. از طرف دیگر، این روش منجر به افزایش خون رسانی در پوست تحت تیمار شده و در نتیجه منجر به شادابی آن می شود به همین دلیل است که برای لایه برداری، استفاده از این روش بسیار توصیه می شود.

حتما بخوانید :   سرطان با لیزر موهای زائد

حتما بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =