پاکسازی صورت با فیس براش مگنیتون

همه ما می دانیم که پوست صورت، نسبت به سایر قسمت های بدن، حساسیت بیشتری دارد و لذا مراقبت از آن باید با دقت بیشتر و به مراتب حساس تر باشد. صورت ما، همیشه در معرض شرایط محیطی قرار دارد. ساده ترین مثال، آلودگی های موجود در هواست. زمانی که شما بیرون می روید، نه تنها کرم های ضد آفتاب وارد منافذ پوستی می شوند بلکه همران آن ها، آلاینده های هوا نیز به روزنه های پوستی نفوذ کرده و همین امر به مرور زمان، منجر به اتفاقات زیر می گردد:

1-   مسدود شدن روزنه های پوستی

2-   عدم توانایی سلول ها برای تنفس

3-   خفگی و مرگ سلول ها

4-   و در نهایت مردن پوست و از بین رفتن شادابی ان

با این اتفاقات، شما به مرور زمان شاهد یک پوست تیره و پژمرده بر روی صورت خود خواهید بود که این موضوع برای هیچ کس خوشایند نیست.

با توجه به آن چه گفته شد، شما باید هر از گاهی اقدام به پاکسازی پوست خود کنید تا راه های تنفسی آن باز شده و از مرگ پوست جلوگیری نمایید. برخی از افراد اعتقاد دارند که بهترین راه، استفاده از ماسک های خانگی است ولی به هر حال این ماسک ها چند مشکل دارند:

حتما بخوانید :   مقایسه دستگاه فیس براش روتوری و سونیک

1-   دوره پاکسازی پوست صورت با استفاده از ماسک های موجود، طولانی تر است لذا شما باید وقت زیاید را برای این منظور صرف کنید.

2-   آماده سازی ماسک نیز نیاز به زمان مخصوص خود دارد و از این نظر نیز برای شما وقت گیر خواهد بود.

3-   مهمترین مسئله، حساسیت های پوستی به این ماسک هاست زیرا شما نمی دانید که آیا این ماسک برای صورتتان مناسب هست یا خیر و این احتمال وجو دارد که عارضه پوستی برای شما رخ بدهد.

پس همان گونه که متوجه شدید، این روش زیاد جواب نخواهد داد.  اما تکنولوژی، از این نظر نیز به کمک ما آمده است و با ساخت دستگاه های فیس براش، بدون هیچ عارضه ای، عمل پاکسازی صورت را با کمک چرخش بررس موجود در آن بر روی پوست، به انجام می رساند.

در تولید دستگاه های فیس براش، برندهای مختلفی مشغول به فعالیت هستند که یکی از برندهایی که توانسته است اعتبار زیادی را در میان مشتریان کسب کند، فیس براش مگنیتون است.

حتما بخوانید :   دغدغه‌ای به نام جوش صورت

ویژگی های دستگاه فیس براش مگنیتون

1-   لایه برداری عمقی منافذ پوستی

2-   امکان استفاده برای انواع تیپ پوستی

3-   افزایش خون رسانی به صورت در اثر چرخش روی پوست و در نتیجه افزایش طراوت پوست

4-   قابلیت تنظیم برای دو حالت ماساژ صورت و شست و شوی روزانه

5-   ممانعت از باز شدن و تخریب روزنه های پوستی

6-   از بین بردن جوش های سر سیاه

حتما بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =