DEESS

در گذشته ای نه چندان دور برای استفاده از خدمات زیبایی مختلف مانند جوانسازی پوست ، رفع دائمی موهای زائد ، برطرف کردن جای جوش و لک و .. راهی جز مراجعه به کلینیک ها و مراکز زیبایی نداشتیم اما خوشبختانه امروزه با وجود دستگاه های زیبایی خانگی ، استفاده از بسیاری از خدمات زیبایی در منازل میسر است.استفاده از این دستگاه ها علاوه بر سهولت استفاده و قابل حمل بودن ، می تواند از نظر اقتصادی به طور قابل ملاحظه ای مقرون به صرفه باشد. این بدان معناست که با هزینه ای بسیار کم می توانید دستگاهی تهیه کنید که علاوه بر شما ، تمامی اعضای خانواده نیز از این دستگاه زیبایی استفاده کنند.

 اینستاگرام لیزر خانگی دیس

 تلگرام لیزر خانگی دیس

لینک خرید لیزر خانگی DEESSلینک خرید لیزر خانگی دیس از طریق پست

دستگاه لیزر خانگی دیس(DEESS) می تواند 3 مورد از مهمترین خدمات زیبایی ارائه شده در کلینیک ها و مراکز زیبایی را به شما ارائه کند:

لیزر موهای زائد
اگر می خواهید برای همیشه از شر موهای زائد صورت و بدن خود خلاص شوید ، کافیست از دستگاه لیزر خانگی دیس DEESS استفاده کنید.
جوانسازی پوست
دیگر نگران مشکل چین و چروک پوست خود نباشید. با استفاده از دستگاه دیس DEESS می توانید چین و چروک پوستتان را برطرف کنید و شفافیت و درخشندگی را به پوست خود بازگردانید.
برطرف کننده جای جوش و لک
اگر پوست شما چرب است و بر روی سطح آن جای جوش ، لک ، آکنه و زخم وجود دارد ، کافیست از دستگاه دیس DEESS استفاده کنید تا نتیجه معجزه آسای آن را ببینید. پس از استفاده از این دستگاه دیگر اثری از جای جوش و لک بر سطح پوست شما وجود نخواهد داشت.

زمان مورد نیاز بین جلسات درمان

تعداد جلسات مورد نیاز 6-12 جلسه


بهر دو هفته یکبار به مدت 3 ماه و سپس ماهی یکبارتا زمان رضایت کامل درمان را ادامه دهید.


تعداد جلسات مورد نیاز 10 جلسه


برای از بین بردن خطوط پیری هر سه روز در میان یک جلسه.


برای مراقبت و شفاوف سازی پوست هر دو هفته یکبار


اگر التهابی قبل از درمان وجود دارد، تمیز کردن آکنه التهابی قبل از درمان مورد نیاز است.


در طول دوره التهاب آکنه ناپایدار: انجام یک درمان هر 2-3 روز یکبار


در طول دوره پایدار التهاب آکنه: انجام یک درمان هر هفته


نواحي را که مي توان ليزر كرد:

بالاي لب، چانه، گردن، سينه، دست ها، پاها، شكم، پشت، كمر، شانه ها، زيربغل و خط مايو و يا شورت

نحوه استفاده:

کارکرد دستگاه بسیار ساده است و تنها یک دکمه روی آن وجود دارد و سایر وظایف آن به صورت خودکارو یا نیمه خودکار انجام می‌گیرد. DEESS داراي 5 درجه تنظيم شدت نور براي استفاده مناسب در هر نقطه از بدن ميباشد. استفاده از IPL حتي در نقاط حساس بدن بسيار ايمن و راحت ميباشد.
توصیه می‌شود برای بدست آوردن بهترین نتیجه مراحل زیر را دنبال کنید.
1. آماده کردن پوست قبل از استفاده از لیزر
ناحیه تحت درمان را کاملا پاکسازی نمایید
با استفاده از تیغ نو ناحیه تحت درمان را کاملا اصلاح کنید
پوست خود را با پارچه‌ای مرطوب پاک کنید
2.انتخاب سطح انرژی مناسب،دستگاه DEESS داراي 5 درجه تنظيم شدت نور براي استفاده مناسب در هر نقطه از بدن ميباشد.
3.دستگاه را روی ناحیه تحت درمان قرار داده و کلید ساطع کننده نور را فشار دهید.

تکنولوژی بکار رفته در دستگاه سه کاره دیس DEESS

لیزر موهای زائد
این دستگاه با عملکردی کاملا مشابه با دستگاه های IPL کلینیکی مورد استفاده در کلینیک ها ، با همان پهنای باند کار می کند، نور ساطع شده پس از عبور از فیلتر مناسب رفع موهای زائد توسط ملانین و فولیکول مو جذب شده و این خود باعث گرم شدن می گردد و بدین طریق فولیکول های مولد مو به صورت دایمی غیرفعال می گردد.
جوانسازی پوست
نور ساطع شده(پس از عبور از فیلتر جوانسازی) موجب گرم شدن پوست و تحریک فیبروبلاست می گردد و این خود موجب تسریع فرایند کلاژن والاستین سازی در پوست می گردد و لطافت و شادابی پوست می گردد.
برطرف کننده جای جوش و لک
پهنای باند خاصی از نور ای پی ال توسط پورفیرین جذب شد، برهم‌کنش نور با پورفیرین به تخریب باکتری پروپینو آکنه منجر می‌شود و در نتیجه تعداد کل این باکتری‌ها روی پوست کاهش یافته و موجب بهبودی آکنه می گردد.

سوالات متداول

1بعد از تعداد جلسات مورد نیاز لیزر، نتیجه تا چه زمانی ماندگار است؟
هر 6 ماه یک بار نیاز است تا بین 2 تا 4 جلسه درمان تکرار شود به این ترتیب تعداد موها به طور متوسط 60 تا 80 درصد کم می‌شود.
2آیا لیزر موهای زائد می‌تواند مضراتی هم داشته باشد؟
اگر فرد آفتاب گرفته باشد ممکن است پوستش بسوزد و جای آن لک‌های سفید ایجاد شود.
3در تبلیغات از دستگاه‌های مختلفی نام برده می‌شود. فرق بین آنها چیست و از کجا بفهمیم کدام دستگاه مناسب‌تر است؟
دو سیستم برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد: سیستم‌های لیزری و سیستم‌های غیر لیزری. دستگاه‌های غیر لیزری، سیستم‌های نوری هستند که ipl نام دارند. این دستگاه‌ها مناسب هستند اما قدرت‌شان به اندازه لیزر نیست. در واقع از آنجایی که سیستم‌های لیزری گران‌قیمت هستند، سیستم غیرلیزری ipl طراحی شد که دسترسی به آن آسان‌تر و هزینه‌هایش کمتر می باشد.
4 آیا ممکن است این لیزر باعث تیرگی پوست شود؟
اگر باعث سوختگی شود ممکن است پوست را تیره کند اما در حالت عادی پوست را تیره نمی‌کند.
5آیا لیزر موهای زائد روی باروری و غدد لنفاوی تاثیر می‌گذارد؟
خیر. لیزری که در ناحیه بیکینی یا زیر بغل انجام می‌شود هیچ ارتباطی با اجزای داخلی بدن مثل تخمدان یا بافت سینه ندارد و هیچ آثار بدی نمی‌گذارد. این مسئله در جهان مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده است که میزان نفوذ لیزر در پوست خیلی کم و شاید در حد چند میلی‌متر است بنابراین اصلا به بافت‌های زیری نمی‌رسد که بخواهد مشکلی ایجاد کند. انرژی لیزر به صورت گرما آزاد می‌شود و گرما در عمق بافت نفوذ نمی‌کند بلکه فقط تا قسمت‌های سطحی از پوست نفوذ می‌کند.
6آیا انجام این لیزر در بارداری ممنوع است؟
در بارداری بهتر است از لیزر استفاده نشود اما در شیردهی مشکلی ندارد.
7 آیا ممکن است بیماری‌های واگیردار پوستی مثل زگیل از طریق دستگاه لیزر منتقل شوند؟
بله، ممکن است. در این زمینه گزارش‌هايي بوده است. اگر دستگاه لیزر آلوده به ویروس زگیل یا ویروس‌های دیگر باشد ممکن است این ویروس به فرد دیگر منتقل شود
8آیا این لیزر دردناک است؟
میزان درد در افراد مختلف، متفاوت است. درد آن درحد متوسط است و شدید نیست. می‌توان از پماد بی‌حس کننده استفاده کرد تا دردناک نباشد.
9بین آفتاب گرفتن و لیزر موهای زائد چقدر باید فاصله باشد؟
فرد نباید تا 3 ماه قبل از لیزر، آفتاب بگیرد یا از سولاریم استفاده کند.
10چه کسانی نباید از این لیزر استفاده کنند؟
کسانی كه باردار هستند، کسانی که بیماری‌های عصبی دارند و ممکن است جای لیزرشان را بکنند و دستکاری کنند و کسانی که به خاطر شغل‌شان مجبورند ساعات طولانی در آفتاب باشند و همچنین کسانی که در محل مورد نظر، عفونت فعال یا زخم دارند باید تا زمان بهبود عفونت و زخم‌شان صبر کنند و از لیزر موهای زائد استفاده نکنند.
11آیا می‌توانم از دستگاه DEESS بروی صورتم استفاده کنم؟
بلی. این دستگاه ها بنحوی طراحی شده اند که می توان براحتی و بدون هیچ خطری از آنها برای از بین بردن موهای زائد صورت بانوان (به جز دور چشم) استفاده نمود. استفاده از دستگاه DEESS برای صورت آقایان به دلیل ضخامت موهای زائد روی صورتشان توصیه نمی شود.
12آیا می‌توانم درمانم را با لیزر از بین برنده موهای زائد بیشتر از دوهفته یکبار انجام دهم؟
توصیه می‌کنیم برای گرفتن بهترین نتیجه هر دوهفته یکبار از دستگاه لیزر خانگی خود استفاده نمایید. این قاعده درمان مطلوب ترین حالت برای هدف گرفتن فولیکل مو در برهه زمانی مناسب از چرخه رشد مو را فراهم می‌سازد.

هشدارها

استفاده از عینک در حین استفاده از دستگاه، هرگز به نور چشمک زن به طور مستقیم نگاه نکنید.

در طول درمان، قرمزی پوست در برخی نواحی طبیعی است، پس از درمان استفاده از پد یخ پیشنهاد می شود.

در حین استفاده از دستگاه استفاده از ژل برای جلوگیری از صدمه به دستگاه مجاز نمی باشد.

استفاده داروهای حساس به نور (مانند تتراسایکلین، سولفنی لمیدنی، و غیره) در طول زمان درمان توصیه نمی شود.

با تنظیمات دستگاه می‌توان از درجه پایین جهت آزمون شروع کرده تا به درجه مورد نظر برای دریافت بهترین نتیجه رسید.

استفاده از کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده پوست پس از درمان فتوتراپی پیشنهاد می شود.

قبل از استفاده از دستگاه، با پنبه و الکل پنجره درمان را پاکیزه کنید از پاشیدن الکل بصورت مستقیم بر روی پنجره درمان خود داری نمایید.

لیزر خانگی GP586

دستگاه لیزر (ای پی ال) دیس deess مدل GP586 با اعمال پالس های نوری به ریشه مو، باعث ریزش طبیعی موها، بدون امکان رویش مجدد میگردد. تکرار این مراقبت به صورت منظم پوست بدن شما رو همیشه لطیف نگاه می دارد.
دستگاه DEESS دیس مدل GP586 از فن آوری جدید به نام ای پی ال استفاده کرده که امروز در بسیاری از سالن های زیبایی هم از آن استفاده می گردد در مدل GP586 (ای پی ال دیس) این فن آوری برای استفاده راحت و ایمن در منزل تغییر داده شده است. که در این روشن نوین، از کمک و راهنمایی گروهی از بهترین متخصصین پوست و مو بهره گرفته است.